Lidé nebo nelidé?

19. června 2014 v 14:13 | Minnie
Každý se někde cítí doma. Problém je, když se necítíte dobře tam, kde žijete. Odjela jsem na víkend za rodinou na Moravu ( ne nebojte se nebude to o mě a o mé dovolené). A EJHLE! Najednou se cítíte skvěle.Cítíte se doma. Měla jsem problémy a proto jsem odjela tam. Kde jsme tancovali a zpívali ( ano i já se odvážila zpívat :D ). Tam bylo vše v pořádku. Pak se začal blížit odjezd a na mě dopadla úzkost. Ten pocit, když víte,že se máte z pohádky vrátit zpět do reality..Ten pocit je příšerný..Najednou přijde ta hodina odjezdu a vy se máte loučit..Rozlučte se s něčím,co vám dodalo energii a chuť jít dál. Brečela jsem, když jsem sedala do auta, hodinu po té a i teď když si na to vzpomenu. Bohužel to musím skrývat,protože máme hodinu.
Mě není zle doma. Mě je zle tady v tom světě. V těto realitě. ASi s tímnic neudělam,ale bojuju proti tomu. Nevzdávám se a požád věřím, že se jednoho dne vzbudím a svět bude lepší. Lidé si nebudou ubližovat, nebudou si závidět a nebudou si lhát. Nechci změnit svět, nepotřebuju světový mír...Chci,aby byli lidé lepší. Proč vlastně se tolik ženeme za vším? Hlavně za penězma?? Proč musíme mít tu nejlepší práci? Pořád jen pracujeme a na nic nemáme čas..To je život?! Zpomalme! Zkusme začít trochu žít. Možná si říkate : Pubertačka akorát by pořád si jen užívala a nic nedělala...ale tak to nemyslím...Představte si toto...
Vy si řeknete: ,,Jo mám skvělou práci,dělám sice od 7:00 do 20:00, ale práce je to skvěle placená ! " ale co si řeknou vaše děti ?..:,, A naši zase nejsou doma. Volný barák na celý den !! Co podniknout?" A vy pak příjdete domů, jste utahaní z práce a když za vámi vaše děti přijdou a řeknou: ,,Mami/tati dneska se mi stalo..." ani to nedopoví a vy už odpovídáte: ,,Teď mě nechej. Jsem unavený/á z práce povíme si to jindy." Ale co když si chtěl s vámi promluvit o svém problému? Co když se právě rozešel/a s přítelem/kyní??? Stojí vám to za to?! Pak se divíte,že se vám vaše dítě nesvěžuje. Když jste mu vždycky dávali najevo,že nemáte čas...Co když on si jednou bude potřebovat popovídat,ale nepůjde za vámi, protože si řekne: ,, Nejdu tam, zase na mě nebudou mít čas...Radši se půjdu ožrat." Takoví pak začínají řešit problémy alkoholem/cigeratami/drogami....Ale zamyslete se teď se mnou...ČÍ JE TO VLASTNĚ VINA?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama