Hudba

11. dubna 2014 v 17:35 | Minnie |  Články
Hudba.Hudební vkus.Dle mého,jen slova.
Jistěže všichni máme jiný vkus,ale jsou ti,kteří se shodnou na vkusu.Ale myslím,že i metalisti znají písničky Michala Davida. TAkže možná máme nějaký vyhrazený styl,ale známe i jiné písničky,které si někdy poslechneme,nebo si je ve škole zpíváme.
Tak proč tvrdíme,že posloucháme jen něco? Vždyť jsme vyrostli na jiných písničkách, než posloucháme teď,ale jistě si je někdy pustíme,jako nějakou nostalgii. Mám kamarádku,která tvrdí,že poslouchá jen metal.Pak se prohrabala mýma písničkama a teď k tomu poslouchá Tomáše Kluse, Kryštof, EDGUY a jiné. Dokonce si ti písničky prozpěvujeme ve škole. Nebo si broukáme písničky Michala Davida...Ano, my 18ti leté holky, si zpíváme ,,vykopávky" a přitom posloucháme úplně jinou hudbu. Takže..opravdu posloucháme jen něco ?
Hudební vkus, znamená,že poznáme dobrou skladbu od průměrné. Není to tak,že když máš hudební vkus posloucháš jen metal nebo jenom dechovku. Mám pocit,že je to, že máme přehled skvělých písniček i z padesátých let, z devadesátých let a známe dobré písničky i dnešní muziky. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna M. Anna M. | 13. dubna 2014 v 1:21 | Reagovat

Hele Miěule netvrdím, že poslouchám jen metal, ale spíše to že metalové písničky tvoří 3/4 mého mobilu, zbytek je rock,.. :D Interprety, které jsi zmínila, to souhlasím. Taky někdy poslouchám v ráda staré vykopávky, protože na to je nálada a je to chytlavé.. A Edguye jsem ti já ukázala, ty je posloucháš. :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama