Duben 2014

Hudba

11. dubna 2014 v 17:35 | Minnie |  Články
Hudba.Hudební vkus.Dle mého,jen slova.
Jistěže všichni máme jiný vkus,ale jsou ti,kteří se shodnou na vkusu.Ale myslím,že i metalisti znají písničky Michala Davida. TAkže možná máme nějaký vyhrazený styl,ale známe i jiné písničky,které si někdy poslechneme,nebo si je ve škole zpíváme.
Tak proč tvrdíme,že posloucháme jen něco? Vždyť jsme vyrostli na jiných písničkách, než posloucháme teď,ale jistě si je někdy pustíme,jako nějakou nostalgii. Mám kamarádku,která tvrdí,že poslouchá jen metal.Pak se prohrabala mýma písničkama a teď k tomu poslouchá Tomáše Kluse, Kryštof, EDGUY a jiné. Dokonce si ti písničky prozpěvujeme ve škole. Nebo si broukáme písničky Michala Davida...Ano, my 18ti leté holky, si zpíváme ,,vykopávky" a přitom posloucháme úplně jinou hudbu. Takže..opravdu posloucháme jen něco ?
Hudební vkus, znamená,že poznáme dobrou skladbu od průměrné. Není to tak,že když máš hudební vkus posloucháš jen metal nebo jenom dechovku. Mám pocit,že je to, že máme přehled skvělých písniček i z padesátých let, z devadesátých let a známe dobré písničky i dnešní muziky. :)

Co, se nám podařilo vyplodit ve škole

11. dubna 2014 v 17:27 | Minnie |  Vtipy
Rasputin-Furtputin

Jak se říká lidem,co nebrali antinu? Rodiče

Kde bydlím ? Já jsem z Písku.
To ti gratuluju, ale štěrk by byl pevnější.

HOdina matematiky.
Přede mnou dva kluci.Jeden se zvedne a jde na záchod.Dlouho se nevrací.
Profesorka tedy řekne druhému ať se jde na něho podívat.
a on s klidem odpoví:,, On šel srát"
.... :D :D :D
No Město v oblacích to sice není, ale rozhodně hlavu v oblacích máme... :D

Rodina a známky

11. dubna 2014 v 17:25 | Minnie |  Články
Psali jsme z matiky.(ne nebudu si stěžovat celý článek,ale chci navodit atmošku :D) No, musím říct,že to dopadlo katastrofálně. Když profesorka přišla a nesla ty písemky, bylo na ní vidět, že to dopadlo strašně. Upřímně moje chyby byli úplně blbé...Hold matika mi nikdy a nešla a nikdy nepůjde. Ale vysvětlete to rodičům. V úterý byl rodičák a mě vychází ,,basa" z matiky. Všechno jsem stáhla. Snažila jsem se ive dyzice, kterou nenávidím,ale ta matika...ta mi prostě podráží nohy. Načim jsem řekla,že tu matiku prostě nezvládnu,ale oni mají pořád nějakou ideu,že přece jen tu matiku udělám, ale já mám pocit,že ne. Když jsem jim ukázala co se učíme, reakce byla asi taková:,,Proč?! Proč se učíte, takové blbosti nepotřebné odo života?! " No,ale jakmile donesu za 5 je doma peklo.
Ale proč o tom vlastně mluvím.Každý z vás byl ve školě a každý z vás jistě měl talent na něco jiného.Ale najedou když jsou ve škole vaše děti,je hezké,že se staráte o jejich budoucnost atlačíte je do učení,ale čím víc budete utahovat řetěž a říkat jim jak moc jsou hloupí a nehodí se na tu danou školu, tím víc jim srážíte seběvědomí, tím víc oni budou kašlat na školu,protože si řeknou, že vám vlastně není co dokázat, když vy si o nich myslíte jak jsou hloupí. Zkuste je radši povzbudit, říct jim,že to zvládnou, že jsou skvělí, a že je máte rád i bez toho, jestli tu školu udělají. Oni to ví, ty vaše děti to opravdu ví, ale když mi to řeknete je to pro ně daleko cennější. A uvidíte,že se začnou snažit. Alespon budou zkoušet vám dokázat,že na to mají, a že máte být právem na ně hrdí.