Po smrti

14. února 2014 v 19:46 | Minnie
Ano, toto není zrovna veselé téma,ale dá se o něm mluvit. Smrt..Toto slovo nám nahání jistě hrůzu všem. Ovšem proč?
Jistě všichni jsme si někdy kladli otázku: Co je po smrti ? Prázdno ? Nikdo neví. Ale můžu Vám říct, jednou jsem si takhle povídala s kámoškou a bavili jsme se o posmertném životě. Řekla mi, že se o tom bavila s babičkou a ta jí řekla, že až umře jistě ji dá nějaké znamení,pokud posmrtný život existuje. Babička o týden později zemřela. Jednou takhle kámoška a její rodiče seděli v obýváku, všude zavřené dveře a okna. A najednou zničeho nic se začla hýbat květina co stála v rohu. Když se kámoška zeptala: Babi?? Tak květina se začla kymácet,jako když hlavou kývete ano.
Nechci nikoho přesvědčovat o posmrtnosti, ale co když opravdu po tom co umřeme není jen prázdno? ... Hm?? Je spoustu otázek,které si klademe co se týče smrti, ale vždyť je přirozená.
Proč se vlastně lidé chtějí zabít? Je to snad po smrti lepší? Co když ta bolest nevyprchá a vy si jen berete ten celkem dobrý život. Zamyslete se nad tím než sáhnete po zbrani,žiletce či něčem jiném...řekněte si : Má to cenu? Nebude to ještě horší?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama