Láska ve škole

14. února 2014 v 21:05 | Minnie |  Články
Tak dneska jsem se kámošky zeptala, o čem bych měla napsat článek a ona pohotově odpověděla: Láska ve škole.
Oukej pojdme se na tento ,,problém" podívat :D .
Každý den, jdete po škole a vidíte nekolik zamilovaných páru. Ať už to jsou pár,dva muži nebo dvě ženy.
Nechci rozebírat lásku mezi stejným pohlavím,jen jsem upozornila, že i ty tam najdem :D.
Lidi, já nevím jak vy, ale já se lásky ve škole popř. ve třídě celkem bojím. Neodsuzuju to, jen se bojím toho, že vše bude klapat a pak se rozejdete...no a uznejte, že představa sdílet stejnou školu nebo třídu s někým koho už nechcete nikdy vidět je děsná.
Ale má to i své výhody. Vidíte dotyčného každý den, a i vztahy na dálku vydrží :). Já když se projdu po škole a vidím všechny ty páry jak tam sedí, drží se za ruce..říkám si: ,,Vídají se často?? Vydrží jim to??"
Na škole se bohužel najdou i takový, které vidíte každý týden s někým jiným. Co si o tom pak máte myslet? No a když se zamyslím a představím si, že já jsem na místě odkopnuté holky a vidím svého ex každý týden s jinou...bude to bolet.
No takže ve zkratce asi tak, má to své klady i zápory, ale ne vše je dokonalé :)
Napište mi třeba i vy vaše zkušenosti popř.názor :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pimska-music pimska-music | E-mail | 14. června 2014 v 23:36 | Reagovat

Vystihla jsi to naprosto přesně... Jednu dobu, když jsem ty naše zamilované páry viděla ve škole. Říkala jsem si, je to vážně sladké a moc hezké, ze se vidí tak casto. Dokazi se spolu i učit, mohou spolu chodit na oběd, do knihovny apod.. Pak se to ale Stano doopravdy i vam.. A jste ti nejšťastnější na celém světě. Jste blizko své drahé polovičce, víte, ze ho/ji uvidíte. Nakonec vás na chodbě nečekaně obejme zezadu.. Asi to moc prožívám, ale už jsem taková.. Nebyli jsme spolu az tak casto, jak by se mohlo zdát, byla to trosku jiná situace. Ale když vám pak řekne, ze jde s nějakou holkou na kafe, ale ze tam bude i její přítel.. Všechny je znáte.. Ale začnou ve vás občas hlodat pochybnosti, když se to děje vícekrát... No a nakonec to s tím klukem skončí.. A vy ho musíte jeste vídat na společných hodinach a dalších par let.. A vidět ho, jak neustále střídá holky... A pak jdete chodbou se slzami v očích, falešným úsměvem.. A před nim delate, ze jste nejšťastnější a ze vam vůbec neublížil. Přičemž, je to pravý opak,..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama